Obsługa prawna

Obsługa prawna

W toku prowadzenia działalności, przedsiębiorcy spotykają się z sytuacją, w której dotychczasowe zapisy w umowie spółki lub nawet forma prawna w jakiej prowadzą działalność przestaje spełniać ich oczekiwania. Zdarza sie również, że członkowie zarządu albo wspólnicy chcą wycofać się ze spółki.
Pozwól nam pomóc! Opisz swój problem, a my przedstawimy Ci ofertę i czas realizacji powierzonego zadania.
1Rejestracja zmian w spółkach
  • Zmiana Zarządu
  • Zmiana wspólników
  • Zmiana przedmiotu działalności (PKD)
  • Zmiana siedziby
  • Zmiana nazwy
  • Inne
2Podwyższanie kapitału zakładowego
W trakcie prowadzenia biznesu często okazuje się, że kapitał zakładowy początkowo ustanowiony okazuje się za niski. Może być to spowodowane m.in. chęcią dokapitalizowania spółki, przystąpieniem nowego wspólnika lub względami wizerunkowymi. Wówczas wspólnicy podejmują decyzję o podwyższeniu kapitału zakładowego. Nasi specjaliści pomogą Państwu przeprowadzić ten proces szybko i sprawnie.
3Likwidacje spółek
Rzeczywistość biznesowa jest często trudna do zaplanowania, dlatego w toku prowadzenia działalności gospodarczej może okazać się, że wspólnicy podejmują decyzję o zakończeniu prowadzenia spółki. Nasi specjaliści pomogą Państwu uporać się z wszelkimi formalności związanymi z likwidacją spółki.
4Zabezpieczenia interesów wspólników
Spółka... kojarzy się i zwykle jest umową pomiędzy co najmniej dwiema osobami. Dlatego też warto już na samym początku sporządzić solidną umowę, której zapisy będą odzwierciedlały ustalenia i oczekiwania każdego ze wspólników. Mówi się, że umowy sporządza się na "złe czasy". Pozwól nam zabezpieczyć Twój interes.
5Przeprowadzenie aportu
Planujesz przenieść nieruchomość lub inne aktywo do spółki? To nic innego jak aport, czyli wniesienie wkładu innego niż pieniądze do spółki. Z tym rozwiązaniem wiąże się wiele korzyści. Zadzwoń, opowiemy.
6Przekształcenia
Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i chciałbyś skorzystać z innych, bardziej bezpiecznych forma prawnych, ale martwisz się że otwarcie spółki będzie wiązało się z zaczynaniem wszystkiego od nowa? To nie prawda. Skorzystaj z rozwiązania jakie daje przekształcenie, dzięki czemu zachowasz ciągłość swojego biznesu. Nasi prawnicy wytłumaczą wszelkie zagadnienia i pomogą przejść przez ten proces z pełnym komfortem dla Ciebie i Twoich współpracowników. Co ważne, przekształcić możemy nie tylko jednoosobową działalność gospodarczą, ale również spółkę w inną spółkę!
Nasz zespół to ludzie otwarci na nowe wyzwania, pasjonaci prawa, lubiący sprawy o charakterze nowatorskim, wymagających podejścia strategicznego i wiedzy interdyscyplinarnej. W swoich szeregach mamy specjalistów nie tylko z zakresu prawa, ale również z zakresu ekonomii i zarządzania, dzieki czemu potrafimy szukać rozwiązań praktycznych dla Twojego biznesu, dobrych i efektywnych.

Kontakt z nami

Formularz zamówienia


Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie marketingu bezpośredniego przez spółkę LAW & BUSINESS GROUP dotyczące oferowanych produktów i usług przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (np. wysyłanie sms, e-mail, kontaktowanie się przez telefon), przy wykorzystaniu moich danych osobowych. Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółki LAW & BUSINESS GROUP informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Pełna treść klauzuli

OTRZYMAŁEŚ LEPSZĄ OFERTĘ?

Poinformuj nas o tym
Przygotujemu dla Ciebie specjalną ofertę
Infolinia: 9:00 - 20:00
Zadzwoń już teraz!
+48 739 255 257