Zjednoczone Emiraty Arabskie

Spółki Zjednoczone Emiraty Arabskie


Wolna strefa ekonomiczna Ras Al Khaimah proponuje wyjątkowo przyjazne środowisko do prowadzenia działalności gospodarczej: szybki proces rejestracji, wysoki standard infrastruktury i liczne przywileje podatkowe oraz finansowe.

Spółki operujące w ramach wolnej strefy ekonomicznej Ras Al Khaimah mogą korzystać z wielu przywilejów:


  • mogą być w 100% własnością obcokrajowców
  • brak zobowiązań podatkowych w odniesieniu do podatków: dochodowego, osobistego oraz od importu/ eksportu
  • brak ograniczeń walutowych
  • gotowa, kompleksowa infrastruktura
  • 100% repatriacji kapitału i zysków
  • 100% dostępności do usług publicznych

Dodatkowymi zaletami dla osób prowadzących działalność w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są m.in.: strategiczne położenie umożliwiające reeksport do innych krajów; zróżnicowana i stale rozwijająca się gospodarka; duża siła nabywcza społeczeństwa; powszechnie używany język angielski.

Oferujemy kompleksową pomoc w procesie rejestracji spółki w wolnej strefie ekonomicznej RAK: wsparcie w procedurze ubiegania się o licencję handlową oraz wizy, przygotowania niezbędnych dokumentów, zakładania konta bankowego, znalezienia siedziby firmy.


CENNIK: od 10 tyś euro

Czas realizacji do 7 dni roboczych.


Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia do godziny 20:00. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy.

tel.: +48 531 763 179


Podaj swoje dane do kontaktu z naszym specjalistą:

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie marketingu bezpośredniego przez spółkę LAW & BUSINESS GROUP dotyczące oferowanych produktów i usług przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (np. wysyłanie sms, e-mail, kontaktowanie się przez telefon), przy wykorzystaniu moich danych osobowych. Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółki LAW & BUSINESS GROUP informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Pełna treść klauzuli

OTRZYMAŁEŚ LEPSZĄ OFERTĘ?

Poinformuj nas o tym
Przygotujemu dla Ciebie specjalną ofertę
Infolinia: 9:00 - 20:00
Zadzwoń już teraz!
+48 739 255 257